Rezervace

PODMÍNKY RYBAŘENÍ PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU ČR – Rybářský revír Starý Ples

1)     Vyzýváme vás, abyste k nám nejezdili v době, kdy jste v karanténě, případně patříte do rizikové skupiny, buďte ohleduplní k ostatním! Myslete na své zdraví a zdraví ostatních. Uvědomte si, že tímto činem, byste porušili nařízení ČR.

2)      Objednávky jsou přijímány pouze elektronicky, přes objednávkový systém na našich stránkách: www.narybynaples.cz  . Objednávka musí být uhrazena platební kartou nebo bankovním převodem. Hotovost po dobu nouzového stavu nepřijímáme!

3)      V areálu se může pohybovat pouze 20 osob v jednom termínu. Proto je třeba před vytvořením objednávky kontaktovat správce rybářského revíru a ověřit si, zda je možné na daný termín objednávku vytvořit (tel. 724 119 508). Pokud bude objednávka vytvořena nad určenou kapacitu, bude objednavatel kontaktován, ohledně posunutí objednávky na jiný termín.

4)      Po vytvoření objednávky vám bude do emailu zaslán Rybářský řád a Ubytovací řád Rybářského revíru Starý Ples. Zároveň vám zašleme informace, jak se okolo rybníka chovat v době nouzového stavu. Odesláním tohoto emailu, jste seznámeni se všemi řády a nařízeními. Objednavatel je povinen seznámit s obsahem emailu každou další osobu, která s ním bude na rybníce rybařit! Za chování okolo rybníka nesete plnou zodpovědnost! V papírové podobě řády po dobu nouzového stavu předávat z bezpečnostních důvodů nebudeme.

5)      Na lovném místě smí být maximálně 2 osoby, pokud je na lovném místě více osob, mohou to být pouze rodinní příslušníci.

6)      Vyzýváme vás, abyste se zdržovali na svém lovném místě. Pokud lovné místo opustíte, je toto dovoleno pouze s rouškou.

7)     Je zakázáno se shlukovat s ostatními rybáři z jiných lovných míst! Dodržujte bezpečnou vzdálenost od ostatních osob, min. 3 metry.

8)      Nedoporučujeme, aby v těchto dnech navštěvovali náš rybník osoby starší 70 let (v případě nákazy Covid - 19 riziková skupina obyvatel).

9)      Je zakázáno si s sebou brát děti, které se nevydrží zdržovat po celou dobu rybolovu na lovném místě. Pobíhání dětí okolo rybníka není v těchto dnech možné!

10)  Po dobu nouzového stavu jsou zakázány návštěvy!

11)   Budova rybárny je po dobu nouzového stavu uzavřena. Nejsou tedy k dispozici toalety a sprcha umístěné v rybárně. Okolo rybníka jsou umístěny čtyři mobilní toalety (TOI TOI), tyto jsou pravidelně dezinfikovány.

12)   Po dobu nouzového stavu nejsou z bezpečnostních důvodů předávány klíče od brány. Kdykoli budete potřebovat, bude vám brána otevřena na základě zavolání na tel. 724 119 508 (umíme otevřít na dálku).

UPOZORŇUJEME, ŽE POKUD NEBUDOU DODRŽOVÁNY VŠECHNY VÝŠE UVEDENÉ POKYNY, VYHRAZUJE SI PROVOZOVATEL NÁROK NA VYHOŠTĚNÍ TÉTO OSOBY Z RYBÁŘSKÉHO REVÍRU BEZ NÁROKU NA VRÁCENÍ PENĚZ ZA RYBÁŘSKOU POVOLENKU!

BUĎME OHLEDUPLNÍ A ROZUMNÍ! V TÉTO SLOŽITÉ CHVÍLI SE SNAŽME NEOHROZIT SEBE ANI SVÉ OKOLÍ! DODRŽUJME NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR.

 

ODMĚNOU ZA TO MŮŽOU BÝT ODPOČINEK A KRÁSNÉ CHVÍLE U RYBNÍKA!

--------------------------------------------------------------

Podmínky pro rezervaci lovného místa:

Platba za rybářskou povolenku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k automatickému zrušení objednávky.

Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit objednávku (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou. Při včasnější rezervaci je možné provést úhradu mezibankovním převodem.

Ve dnech pátek až neděle místa rezervujeme minimálně na dva kalendářní dny (dvě noci). Od soboty do čtvrtka lze rezervovat na jeden kalendářní den (jedna noc).

Nástup na lovné místo je od 13:30 do 14:00 hodin. Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Při platbě rybářské povolenky dárkovým poukazem, je nutno využít jednorázově celou jeho hodnotu v rámci jedné objednávky. Případná nevyužitá hodnota dárkového poukazu je nevratná. Pokud při objednávce zadáváte více darkových poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně rybářské povolenky.

 

Upozorňujeme, že v termínu od 5.8. - 8.8.2020 se v sousedním Josefově koná festival BRUTAL ASSAULT. V tomto termínu může být u rybníka zvýšená hladina hluku. Děkujeme za pochopení, ale tuto skutečnost nejsme schopni nijak ovlivnit.

 

Novinka:

Na sezónu 2020 pro vás nově připravujeme  možnost ubytování v chatkách.

Již nyní můžete chatky rezervovat na termíny od 01.05.2020, místa 3B a 4B.

Kapacita chatky - 4 osoby. Chatky jsou prostorné, s verandou, výměna prostěradla po každém návštěvníkovi zajištěna. Upozorňujeme, že v chatkách nesmí přebývat domácí mazlíčci.

 

 

Vybráno lovné místo 8A - Bivak

Vyberte datum příjezdu a odjezdu