Rezervace

REZERVAČNÍ SYSTÉM PRO SEZÓNU 2022 OTEVŘEN!

POKUD CHCETE PŘIJET RYBAŘIT DO ROUBENÝCH CHAT, NEVÁHEJTE!

________________________________________________________________________________________________________

CHARAKTERISTIKA LOVNÝCH MÍST

Místa A: umístěny v těsné blízkosti mlýnského náhonu, možnost chytání na rybníce a zároveň na náhonu. Místa 1A – 7A mají prostorná dřevěná mola, parkování umožněno dle obsazenosti hráze. Do těchto míst se v horkých letních dnech opírá slunce. Místo 8A je komfortně velké, ve stínu, výhoda blízkosti mlýnského náhonu a velkého soukromí. Místo vhodné pro milovníky přírody. Má k dispozici dřevěný stůl, možnost parkování u lovného místa. Z míst A jsou vidět krásné východy slunce.

Místa B: umístěny v klidné zóně, výhoda soukromí, komfortní velikost místa. TOP místa 1B a 2B roubené chaty jsou v roce 2020 nově zbudovány, komfortní zázemí v chatě i okolo. V chatě je světlo a elektrická zásuvka. Místa mají k dispozici  venkovní dřevěný stůl. Výměna čistého prostěradla po každém účastníkovi zajištěna. Je třeba si přivézt vlastní spacák. Upozorňujeme, že v chatách nesmí přebývat domácí mazlíčci. Chaty jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Na místě 1B (chata pod smrky) mohou pohodlně lovit 3 rybáři, na místě 2B (chata se schody)mohou lovit až 4 rybáři za předpokladu, že si zároveň zarezervují, ještě místo 3B, tzn. že využívají lovná místa 2B a 3B (do objednávky je nutné zadat 2x lovící u místa 2B a 2x lovící u místa 3B). Místo 3B je vhodné pro rybáře, kteří mají rádi přírodní místa a ocení stín pod vrbami – zvláště v horkých letních dnech. 3B je poslední na hrázi, takže vás nemůže rušit nikdo cizí, např. tím, že by okolo vás procházel. Z tohoto místa je krásný pohled na rybník. Pokud se rozhodnete pro místo 3B, je vhodné s sebou vzít 20 m dlouhou prodlužku, abyste se mohli připojit k elektrické přípojce, pokud ji nemáte, snažíme se v rámci našich možností prodlužku zdarma zapůjčit.

Místa C: umístěny v části, kde nabízíme komfortně velká lovná místa, možnost karavanu nebo bivaku. Parkování u každého lovného místa. Vhodné pro rodinnou dovolenou, prostor pro vaše zázemí je opravdu velký. Mezi největší místa se řadí místo 1C a 8C. Místo 8C je v krásné přírodě, zároveň jste minimálně rušeni okolím, je to místo vhodné pro milovníky přírody. Na lovných místech 2C, 3C, 4C, 7C a 8C je dostatek stínu, ktrý poskytují vzrostlé stromy. Každé lovné místo má k dispozici dřevený stůl. Z míst C jsou vidět krásné západy slunce.

 

Na všech lovných místech jsou elektrické přípojky na 230 V. Wi-Fi zdarma. K přesunu věcí na lovné místo je možnost zapůjčení vozíku.  

---------------------------------------

Podmínky pro rezervaci lovného místa:

Platba za rybářskou povolenku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k automatickému zrušení objednávky.

Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit objednávku (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou. Při včasnější rezervaci je možné provést úhradu mezibankovním převodem.

Pokud váš pobyt zasahuje do víkendu, lze objednat POUZE CELÝ VÍKEND (pátek až neděle). Od neděle do pátku lze rezervovat na jeden den ( tzn. včetně jedné noci).

Nástup na lovné místo je od 13:30 do 14:00 hodin (pokud dorazíte později, nic se neděje, zavolejte na tel. 724 119 508, otevřeme vám bránu na dálku, lovné místo najdete lehce). Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Při platbě rybářské povolenky dárkovým poukazem, je nutno využít jednorázově celou jeho hodnotu v rámci jedné objednávky. Případná nevyužitá hodnota dárkového poukazu je nevratná. Pokud při objednávce zadáváte více darkových poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně rybářské povolenky.

Vybráno lovné místo 8A - Bivak

Vyberte datum příjezdu a odjezdu