PODMÍNKY PRO REZERVACI LOVNÉHO MÍSTA:

 

Rezervace:

  • Areál je v provozu březen až listopad.
  • Lovná místa je nutno při platbě bankovním převodem rezervovat nejméně 10 dní předem z důvodu uhrazení platby (je rovna ceně příslušné povolenky). 
  • Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit platbu (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou.
  • Pro přehled volných míst se můžete podívat do rezervačního kalendáře.
  • Platba za danou objednávku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde ke zrušení objednávky.
  • Pokud váš pobyt zasahuje do víkendu, lze objednat POUZE CELÝ VÍKEND (pátek až neděle). Od neděle do pátku lze rezervovat na jeden kalendářní den (jedna noc).

 

Stornopoplatek:

Pokud rezervaci zrušíte minimálně 30 dní předem (výhradně elektronickou poštou - info@narybynaples.cz), může vám být platba převedena na náhradní termín (max. jedna změna termínu na jednu rezervaci, náhradní termín max. do 12 měsíců od vytvoření vaší první objednávky). Peníze nevracíme. Pokud se k rybolovu nedostavíte nebo rezervaci zrušíte po termínu, uhrazená částka za rezervační povolenku propadá v plné výši ve prospěch příjemce platby a je nevratná. Možnost jak nepřijít o zálohu, je poslat za sebe náhradníka. 

Pokud kupující celý pobyt nevyčerpá (odjede domů předčasně) nebo na objednaný pobyt nenastoupí, nevzniká kupujícímu nárok na vrácení finanční částky, kterou za uhrazené služby nevyčerpal. 

Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc!