PODMÍNKY PRO REZERVACI LOVNÉHO MÍSTA A STORNO:

 

Rezervace:

  • Areál je v provozu dubna do října.
  • Rezervaci rybářské povolenky zakoupené více než 10 dní před nástupem rybaření je možné uhradit bankovním převodem nebo platební kartou. 
  • Rezervaci rybářské povolenky zakoupené na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem rybaření, je nutné uhradit pouze platební kartou.
  • Platba za rezervaci rybářské povolenky musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k  automatickému zrušení objednávky (týká se plateb bankovním převodem, platby platební kartou jsou připsány okamžite).
  • Pokud termín vašeho rybaření zasahuje do víkendu, lze objednat POUZE CELÝ VÍKEND (pátek až neděle). Od neděle do pátku lze rybářskou povolenku objednat i na jeden kalendářní den (jedna noc).

 

Storno:

Pokud rezervaci zrušíte minimálně 30 dní předem (výhradně elektronickou poštou - info@narybynaples.cz), může vám být po dohodě rezervace převedena na náhradní termín v aktuálním roce (max. jedna změna termínu na jednu rezervaci). Pokud se k rybaření nedostavíte, odjedete z rybaření předčasně nebo rezervaci zrušíte méně než 30 dní před nástupem, je uhrazená částka nevratná. Můžete za sebe po předchozí emailové nebo telefonické domluvě poslat náhradníka. 

Vždy se snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc!