PODMÍNKY PRO REZERVACI LOVNÉHO MÍSTA:

 

Rezervace:

  • Areál je v provozu březen až listopad.
  • Lovná místa je nutno při platbě bankovním převodem rezervovat nejméně 10 dní předem z důvodu uhrazení platby (je rovna ceně příslušné povolenky). 
  • Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit platbu (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou.
  • Pro přehled volných míst se můžete podívat do rezervačního kalendáře.
  • Platba za danou objednávku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde ke zrušení objednávky.
  • Pokud váš pobyt zasahuje do víkendu, lze objednat POUZE CELÝ VÍKEND (pátek až neděle). Od neděle do pátku lze rezervovat na jeden kalendářní den (jedna noc).

 

Stornopoplatek:

Pokud rezervaci zrušíte minimálně 30 dní předem (výhradně elektronickou poštou - info@narybynaples.cz), může vám být platba převedena na náhradní termín (max. jedna změna termínu na jednu rezervaci, náhradní termín max. do 12 měsíců od vytvoření vaší první objednávky). Pokud se k rybolovu nedostavíte nebo rezervaci zrušíte po termínu, uhrazená částka za rezervační povolenku propadá v plné výši ve prospěch příjemce platby a je nevratná. Možnost jak nepřijít o zálohu, je poslat za sebe náhradníka. 

Pokud kupující celý pobyt nevyčerpá (odjede domů předčasně) nebo na objednaný pobyt nenastoupí, nevzniká kupujícímu nárok na vrácení finanční částky, kterou za uhrazené služby nevyčerpal. 

V době vyhlášení nouzového stavu ČR, mimořádných opatření ČR nebo pokud jste v nařízené karanténě,  může být vaše objednávka po telefonické dohodě posunuta na jiný termín. Finanční prostředky za úhradu rybářské povolenky nejsou vratné.

Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc!