PODMÍNKY PRO REZERVACI LOVNÉHO MÍSTA A STORNO:

 

Rezervace:

  • Areál je v provozu dubna do října.
  • Rezervaci rybářské povolenky zakoupené více než 10 dní před nástupem rybaření je možné uhradit bankovním převodem nebo platební kartou. 
  • Rezervaci rybářské povolenky zakoupené na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem rybaření, je nutné uhradit pouze platební kartou.
  • Platba za rezervaci rybářské povolenky musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k  automatickému zrušení objednávky (týká se plateb bankovním převodem, platby platební kartou jsou připsány okamžite).
  • Pokud termín vašeho rybaření zasahuje do víkendu, lze objednat POUZE CELÝ VÍKEND (pátek až neděle). Od neděle do pátku lze rybářskou povolenku objednat i na jeden kalendářní den (jedna noc).

 

Storno:

Pokud rezervaci zrušíte minimálně 30 dní předem (výhradně elektronickou poštou - info@narybynaples.cz), může vám být po dohodě rezervace převedena na náhradní termín v aktuálním roce (max. jedna změna termínu na jednu rezervaci). Pokud se k rybaření nedostavíte, odjedete z rybaření předčasně nebo rezervaci zrušíte méně než 30 dní před nástupem, je uhrazená částka nevratná. Můžete za sebe po předchozí emailové nebo telefonické domluvě poslat náhradníka. 

Vždy se snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc!

 

Storno ze strany provozovatele:

Provozovatel si vyhrazuje právo, v případě, že si vytvořila objednávku/rezervaci osoba, která v mimulosti Rybářský revír Starý Ples navštívila a závažným způsobem porušila Rybářsky či Ubytovací řád nebo v rámci vyřizování objednávky/rezervace v období od vytvoření do nástupu rybaření poruší závažným způsobem obvyklé meze slušného chování v rámci naší komunikace, bude po těchto zjištěních provozovatelem tato objednávka/rezervace ze strany provozovatele zrušena a peníze budou zaslány zpět na bankovní účet kupujícícho. Pokud kupující provedl platbu platební kartou, bude emailem vyzván k zaslání bankovního účtu pro vrácení finančních prostředků. Vrácené finanční prostředky budou sníženy o stornopoplatek ve výši 500 Kč. Informace o stornu objednávky/rezervace bude kupujícímu zaslána emailem.