Dárkový poukaz

Informace

Dárkové poukazy nabízíme v hodnotě 1000 Kč, 1 500 Kč, 2 000 Kč. Vyberte si poukaz a proveďte objednávku. Následně vám na email přijde faktura k zaplacení. Po uhrazení faktury obdržíte emailovou poštou potvrzení o zaplacení a PDF soubor s dárkovým poukazem. Pokud provedete úhradu platební kartou, obdržíte emailovou poštou potvrzení o zaplacení a PDF soubor s dárkovým poukazem okamžitě.

Dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců od vytvoření objednávky. Jestliže chcete zakoupit vyšší hodnotu dárkového poukazu než je v nabídce, vytvořte si dvě různé objednávky. 

Jakmile budete chtít poukaz uplatnit, postačí vytvořit běžnou objednávku a v pokladně do kolonky pro dárkové poukazy vložit kód z dárkového poukazu. V objednávce se vám odečte jeho hodnota.

 

POZOR: Pokud při objednávce zadáváte více poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Pokud je hodnota objednávky nižší než je hodnota zadaného poukazu, upozorňujeme, že se odečte celá hodnota poukazu. Prosíme, zkontrolujte si vždy výši objednávky a výši dárkového poukazu. Případná nevyčerpaná částka poukazu není vratná. 

 

POZOR! Chcete darovat rybaření na konkrétní termín a konkrétní lovné místo?

V rezervačním systému vytvořte a uhraďte objednávku na vámi vybraný termín a lovné místo. Napište nám email na info@narybynaples.cz - zašleme vám do emailu prázdný dárkový poukaz, do kterého si údaje a věnování vyplníte sami.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na email: info@narybynaples.cz nebo na telefonním čísle: 724 119 508.