Rezervace

PROŽIJTE S NÁMI PRÁZDNINY NA STARÉM PLESE ANEB KVĚTNOVÁ AKCE NA ZVÝHODNĚNÉ RYBAŘENÍ

Pokud si od 01.05.2020 do 31.05.2020 objednáte rybaření na našem revíru alespoň na 5 nocí na období prázdnin (tj. rybaření v měsíci červenci nebo srpnu), získáte větší šanci vašich úlovků! Budete u nás moci rybařit v rámci standardní ceny namísto 2 prutů na 3 pruty. Pokud budou na lovném místě 2 rybáři, získávají tuto možnost oba rybáři.

Neváhejte a přijeďte si k nám o prázdninách zachytat a odpočinout!

Po uhrazení objednávky a splnění výše uvedených podmínek, vám do e-mailu bude odeslána potvrzující zpráva o možnosti chytat na 3 pruty.

--------------------------------------------------------

CHARAKTERISTIKA LOVNÝCH MÍST

Místa A: umístěny v těsné blízkosti mlýnského náhonu, možnost chytání na rybníce a zároveň na náhonu. Místa 1A – 7A mají prostorná dřevěná mola, parkování umožněno dle obsazenosti hráze. Místo 8A je komfortně velké, výhoda blízkosti mlýnského náhonu a velkého soukromí. Místo vhodné pro milovníky přírody. Má k dispozici dřevený stůl, možnost parkování u lovného místa. Z míst A jsou vidět krásné východy slunce.

Místa B: umístěny v klidné zóně, výhoda soukromí, komfortní velikost místa. TOP místa 3B a 4B roubené chaty jsou v roce 2020 nově zbudovány, komfortní zázemí v chatě i okolo. V chatě je světlo a elektrická zásuvka. Místa mají k dispozici  venkovní dřevěný stůl. Výměna čistého prostěradla po každém účastníkovi zajištěna. Upozorňujeme, že v chatách nesmí přebývat domácí mazlíčci. Chaty jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Na místě 3B mohou pohodlně lovit 3 rybáři, na místě 4B mohou lovit až 4 rybáři za předpokladu, že si telefonicky zarezervují bez dalšího poplatku ještě místo 5B, tzn. že využívají lovná místa 4B a 5B. Místo 5B je vhodné pro rybáře, kteří mají rádi přírodní místa a ocení stín pod vrbami – k tomuto místu je přístup trávou, která může být v jarních měsících nebo při deštivých dnech mokřavá.

Místa C: umístěny v části, kde nabízíme komfortně velká lovná místa, možnost karavanu nebo bivaku. Parkování u každého lovného místa. Vhodné pro rodinnou dovolenou. Každé místo má k dispozici dřevený stůl. Z míst C jsou vidět krásné západy slunce.

 

Na všech lovných místech jsou elektrické přípojky na 230 V a Wi-Fi v ceně rybářské povolenky. K přesunu věcí na lovné místo je možnost zapůjčení vozíku.  

----------------------------------------------------

PODMÍNKY RYBAŘENÍ PO DOBU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ ČR

Rybářský revír Starý Ples

1) Vyzýváme vás, abyste k nám nejezdili v době, kdy jste v karanténě, případně patříte do rizikové skupiny, buďte ohleduplní k ostatním! Myslete na své zdraví a zdraví ostatních!

2) Objednávky jsou přijímány pouze elektronicky, přes objednávkový systém na našich stránkách: www.narybynaples.cz . Objednávka musí být uhrazena pouze platební kartou nebo bankovním převodem. Hotovost v těchto dnech nepřijímáme!

3) Po vytvoření objednávky vám bude do emailu zaslán Rybářský řád a Ubytovací řád Rybářského revíru Starý Ples. Zároveň vám zašleme informace, jak se okolo rybníka chovat v těchto dnech. Odesláním tohoto emailu, jste seznámeni se všemi řády a nařízeními. Objednavatel je povinen seznámit s obsahem emailu každou další osobu, která s ním bude na rybníce rybařit! Za chování okolo rybníka nesete plnou zodpovědnost! V papírové podobě řády v těchto dnech předávat z bezpečnostních důvodů nebudeme

4) Jsou zakázány návštěvy

5) Budova rybárny je v těchto dnech uzavřena. Nejsou tedy k dispozici toalety a sprcha umístěné v rybárně. Okolo rybníka jsou umístěny toalety (TOI TOI), tyto jsou pravidelně dezinfikovány. Rybárna bude znovu otevřena dle uvolnění nařízení vlády - poslední informace od 25.05.2020

6) V těchto dnech nejsou z bezpečnostních důvodů předávány klíče od brány. Kdykoli budete potřebovat, bude vám brána otevřena na základě zavolání na tel. 724 19 508 (umíme otevřít na dálku)

BUĎME OHLEDUPLNÍ A ROZUMNÍ! V TÉTO SLOŽITÉ CHVÍLI SE SNAŽME NEOHROZIT SEBE ANI SVÉ OKOLÍ!

ODMĚNOU ZA TO MŮŽOU BÝT ODPOČINEK A KRÁSNÉ CHVÍLE U RYBNÍKA!

---------------------------------------

Podmínky pro rezervaci lovného místa:

Platba za rybářskou povolenku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k automatickému zrušení objednávky.

Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit objednávku (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou. Při včasnější rezervaci je možné provést úhradu mezibankovním převodem.

Ve dnech pátek až neděle místa rezervujeme minimálně na dva kalendářní dny (dvě noci). Od soboty do čtvrtka lze rezervovat na jeden kalendářní den (jedna noc).

Nástup na lovné místo je od 13:30 do 14:00 hodin. Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Při platbě rybářské povolenky dárkovým poukazem, je nutno využít jednorázově celou jeho hodnotu v rámci jedné objednávky. Případná nevyužitá hodnota dárkového poukazu je nevratná. Pokud při objednávce zadáváte více darkových poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně rybářské povolenky.

Vybráno lovné místo 6A - Bivak

Vyberte datum příjezdu a odjezdu