Rezervace

Vánoční dárek pro každého!

Poukaz v hodnotě 1 000 Kč!

  • Objednej rybaření na Starém Plese – objednávky přijaté a uhrazené od 01.12.2022 do 24.12.2022

  • Objednávka musí být v minimální hodnotě 5 000 Kč

  • Objednávky nelze sčítat

  • Pokud je úhrada objednávky dárkovým poukazem zakoupeným před vytvořením vánoční objednávky, musí být částka k doplacení min. ve výši 5 000 Kč

     

Po úhradě objednávky obdrží každý do emailu dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, platnost poukazu bude do 24.12.2023. Poukaz můžete využít na příští objednávku nebo ho darovat.

_______________________________________________________________________________________________________

 

 

Video:

Rybářský revír Starý Ples 2022_ukázka úlovků nad 20 kg

___________________________________________________________________________

CHARAKTERISTIKA LOVNÝCH MÍST

Místa A: umístěny v těsné blízkosti mlýnského náhonu, možnost chytání na rybníce a zároveň na náhonu. Místa 1A – 7A mají prostorná dřevěná mola, parkování umožněno dle obsazenosti hráze. Do těchto míst se v horkých letních dnech opírá slunce. Místo 8A je komfortně velké, ve stínu, výhoda blízkosti mlýnského náhonu a velkého soukromí. Má dřevěnou lávku - komfort při vytahování ryb z vody nebo třeba jen pro váš relax. . Místo vhodné pro milovníky přírody. Má k dispozici dřevěný stůl, možnost parkování u lovného místa. Z míst A jsou vidět krásné východy slunce.

Místa B: umístěny v klidné zóně, výhoda soukromí, komfortní velikost místa. Všechna místa mají dřevěnou lávku. TOP místa 1B a 2B, roubené chaty, jsou v roce 2020 nově zbudovány, komfortní zázemí v chatě i okolo. V chatě je světlo a elektrická zásuvka. Místa mají k dispozici  venkovní dřevěný stůl. Výměna čistého prostěradla po každém účastníkovi zajištěna. Je třeba si přivézt vlastní spacák. Upozorňujeme, že v chatách nesmí přebývat domácí mazlíčci. Chaty jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Na místě 1B (chata pod smrky) mohou pohodlně lovit 3 rybáři, na místě 2B (chata se schody)mohou lovit až 4 rybáři za předpokladu, že si zároveň zarezervují, ještě místo 3B, tzn. že využívají lovná místa 2B a 3B (do objednávky je nutné zadat 2x lovící u místa 2B a 2x lovící u místa 3B). Místo 3B je vhodné pro rybáře, kteří mají rádi přírodní místa a ocení stín pod vrbami – zvláště v horkých letních dnech. 3B je poslední na hrázi, takže vás nemůže rušit nikdo cizí, např. tím, že by okolo vás procházel. Z tohoto místa je krásný pohled na rybník. Pokud se rozhodnete pro místo 3B, je vhodné s sebou vzít 20 m dlouhou prodlužku, abyste se mohli připojit k elektrické přípojce, pokud ji nemáte, snažíme se v rámci našich možností prodlužku zdarma zapůjčit.

Místa C: umístěny v části, kde nabízíme komfortně velká lovná místa, možnost karavanu nebo bivaku.  Všechna místa mají dřevěnou lávku - komfort při vytahování ryb z vody nebo třeba jen pro váš relax. Parkování u každého lovného místa. Vhodné pro rodinnou dovolenou, prostor pro vaše zázemí je opravdu velký. Mezi největší místa se řadí místo 1C a 8C. Místo 8C je v krásné přírodě, zároveň jste minimálně rušeni okolím, je to místo vhodné pro milovníky přírody. Na lovných místech 2C, 3C, 4C, 7C a 8C je dostatek stínu, který poskytují vzrostlé stromy. Každé lovné místo má k dispozici dřevený stůl. Z míst C jsou vidět krásné západy slunce.

Na všech lovných místech jsou elektrické přípojky na 230 V. Wi-Fi zdarma. 

 

Nástup na lovné místo je od 13:30 do 14:00 hodin (pokud dorazíte později, nic se neděje, zavolejte na tel. 724 119 508, otevřeme vám bránu na dálku, lovné místo najdete lehce). Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Rybářský řád

Ubytovací řád

Podmínky pro rezervaci a storno

 

POUŽITÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

Při platbě rybářské povolenky dárkovým poukazem, je nutno využít jednorázově celou jeho hodnotu v rámci jedné objednávky. Případná nevyužitá hodnota dárkového poukazu je nevratná. Pokud při objednávce zadáváte více darkových poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Chcete darovat rybaření na konkrétní termín a konkrétní lovné místo?

V rezervačním systému vytvořte a uhraďte objednávku na konkrétní termín a lovné místo. Napište nám na email info@narybynaples.cz - zašleme vám do emailu prázdný dárkový poukaz, do kterého si vyplníte údaje a věnování sami. 

Další informace o dárkových poukazech  

Vybráno lovné místo 4C - Karavany

Vyberte datum příjezdu a odjezdu