Rezervace

CHARAKTERISTIKA LOVNÝCH MÍST

Místa A: umístěny v těsné blízkosti mlýnského náhonu, možnost chytání na rybníce a zároveň na náhonu. Místa 1A – 7A mají prostorná dřevěná mola, parkování umožněno dle obsazenosti hráze. Místo 8A je komfortně velké, výhoda blízkosti mlýnského náhonu a velkého soukromí. Místo vhodné pro milovníky přírody. Má k dispozici dřevěný stůl, možnost parkování u lovného místa. Z míst A jsou vidět krásné východy slunce.

Místa B: umístěny v klidné zóně, výhoda soukromí, komfortní velikost místa. TOP místa 3B a 4B roubené chaty jsou v roce 2020 nově zbudovány, komfortní zázemí v chatě i okolo. V chatě je světlo a elektrická zásuvka. Místa mají k dispozici  venkovní dřevěný stůl. Výměna čistého prostěradla po každém účastníkovi zajištěna. Je třeba si přivézt vlastní spacák. Upozorňujeme, že v chatách nesmí přebývat domácí mazlíčci. Chaty jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Na místě 3B mohou pohodlně lovit 3 rybáři, na místě 4B mohou lovit až 4 rybáři za předpokladu, že si zároveň zarezervují bez dalšího poplatku ještě místo 5B, tzn. že využívají lovná místa 4B a 5B (do objednávky je nutné zadat 2x lovící u místa 4B a 2x lovící u místa 5B). Místo 5B je vhodné pro rybáře, kteří mají rádi přírodní místa a ocení stín pod vrbami – zvláště v horkých letních dnech. 5B je poslední na hrázi, takže vás nemůže rušit nikdo cizí, např. tím, že by okolo vás procházel. Z tohoto místa je krásný pohled na rybník. Toto místo bylo dříve v deštivých dnech mokřavější, nyní se nemusíte deště obávat, lovné plochy jsou dostatečně zpevněny.

Místa C: umístěny v části, kde nabízíme komfortně velká lovná místa, možnost karavanu nebo bivaku. Parkování u každého lovného místa. Vhodné pro rodinnou dovolenou, prostor pro vaše zázemí je opravdu velký. Mezi největší místa se řadí místo 1C a 8C. Místo 8C je v krásné přírodě, zároveň jste minimálně rušeni okolím, je to místo vhodné pro milovníky přírody. Na lovných místech 2C, 3C, 4C, 7C a 8C je dostatek stínu, ktrý poskytují vzrostlé stromy. Každé lovné místo má k dispozici dřevený stůl. Z míst C jsou vidět krásné západy slunce.

 

Na všech lovných místech jsou elektrické přípojky na 230 V a Wi-Fi v ceně rybářské povolenky. K přesunu věcí na lovné místo je možnost zapůjčení vozíku.  

PODMÍNKY RYBAŘENÍ PO DOBU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ ČR

Rybářský revír Starý Ples

1) Vyzýváme vás, abyste k nám nejezdili v době, kdy jste v karanténě, případně patříte do rizikové skupiny, buďte ohleduplní k ostatním! Myslete na své zdraví a zdraví ostatních!

2) Objednávky jsou přijímány pouze elektronicky, přes objednávkový systém na našich stránkách: www.narybynaples.cz . Objednávka musí být uhrazena pouze platební kartou nebo bankovním převodem.

3) Po vytvoření objednávky vám bude do emailu zaslán Rybářský řád a Ubytovací řád Rybářského revíru Starý Ples. Odesláním tohoto emailu, jste seznámeni se všemi řády. Objednavatel je povinen seznámit s obsahem emailu každou další osobu, která s ním bude na rybníce rybařit!

4) Budova rybárny je od 25.05.2020 otevřena. Jsou tedy k dispozicic toalety a sprcha umístěné v rybárně.

5) V těchto dnech nejsou z bezpečnostních důvodů předávány klíče od brány. Kdykoli budete potřebovat, bude vám brána otevřena na základě zavolání na tel. 724 119 508 (umíme otevřít na dálku).

---------------------------------------

Podmínky pro rezervaci lovného místa:

Platba za rybářskou povolenku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k automatickému zrušení objednávky.

Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit objednávku (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou. Při včasnější rezervaci je možné provést úhradu mezibankovním převodem.

Ve dnech pátek až neděle místa rezervujeme minimálně na dva kalendářní dny (dvě noci). Od soboty do čtvrtka lze rezervovat na jeden kalendářní den (jedna noc).

Nástup na lovné místo je od 13:30 do 14:00 hodin (pokud dorazíte později, nic se neděje, zavolejte na tel. 724 119 508, otevřeme vám bránu na dálku, lovné místo najdete lehce). Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Při platbě rybářské povolenky dárkovým poukazem, je nutno využít jednorázově celou jeho hodnotu v rámci jedné objednávky. Případná nevyužitá hodnota dárkového poukazu je nevratná. Pokud při objednávce zadáváte více darkových poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně rybářské povolenky.

Vybráno lovné místo 3C - Karavany

Vyberte datum příjezdu a odjezdu