Rezervace

Podmínky pro rezervaci lovného místa:

Platba za rybářskou povolenku musí být připsána na účet příjemce nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace, jinak dojde k automatickému zrušení objednávky.

Při rezervaci na poslední chvíli, tj. 9 dní a méně před nástupem, je nutné uhradit objednávku (je rovna ceně příslušné povolenky) pouze platební kartou. Při včasnější rezervaci je možné provést úhradu mezibankovním převodem.

Ve dnech pátek až neděle místa rezervujeme minimálně na dva kalendářní dny (dvě noci). Od soboty do čtvrtka lze rezervovat na jeden kalendářní den (jedna noc).

Nástup na lovné místo je od 13:30 do 14:00 hodin. Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Při platbě rybářské povolenky dárkovým poukazem, je nutno využít jednorázově celou jeho hodnotu v rámci jedné objednávky. Případná nevyužitá hodnota dárkového poukazu je nevratná. Pokud při objednávce zadáváte více darkových poukazů najednou, vždy je oddělte čárkou.

Wi-Fi - po celé ploše areálu v ceně rybářské povolenky.

 

Upozorňujeme, že v termínu od 5.8. - 8.8.2020 se v sousedním Josefově koná festival BRUTAL ASSAULT. V tomto termínu může být u rybníka zvýšená hladina hluku. Děkujeme za pochopení, ale tuto skutečnost nejsme schopni nijak ovlivnit.

 

Novinka:

Na sezónu 2020 pro vás nově připravujeme  možnost ubytování v chatkách.

Již nyní můžete chatky rezervovat na termíny od 01.05.2020, místa 3B a 4B.

Kapacita chatky - 4 osoby. Chatky jsou prostorné, s verandou, výměna prostěradla po každém návštěvníkovi zajištěna. Upozorňujeme, že v chatkách nesmí přebývat domácí mazlíčci.

 

 

Vybráno lovné místo 1A - Bivak

Vyberte datum příjezdu a odjezdu